baza wiedzy

Projekt SEO: takiej konferencji jeszcze nie było! 

Chcesz współpracować z najlepszymi w branży?

Jako organizatorzy, z dumą wspominamy ostatnie dni. Malowniczy pałac Talaria, najwięksi eksperci z całej Polski, kameralny klimat, networking, prelekcje, wymiana doświadczeń i… dobra zabawa. W takim stylu odbył się Projekt SEO, wprowadzając uczestników w świat zaawansowanych strategii SEO i marketingu. 


Czym jest Projekt SEO? 

Projekt SEO to konferencja organizowana przez Trust Luna i Piotra Gabalewicza, której założeniem jest wymiana wiedzy i doświadczeń między uczestnikami. Wydarzenie to nie tylko wartościowe prelekcje, ale także intensywne, tematyczne sesje mastermind, gdzie każdy ma możliwość przedstawienia swoich problemów i otrzymania porad od innych uczestników oraz liderów branży. Jest to przestrzeń na zdobycie praktycznej wiedzy oraz nawiązanie wartościowych kontaktów w branży SEO​. 

Tegoroczna edycja odbyła się w dniach 16-19 czerwca i była prawdziwą perełką na mapie polskich konferencji SEO. Dlaczego?

Liderzy dzielą się wiedzą

Wydarzenie zgromadziło znaczących liderów z branży, którzy podzielili się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi strategii SEO, ale nie tylko! Pierwszy dzień prelekcji to intensywna sesja biznesowa. Czego mogliśmy się dowiedzieć?

 • Marcin Stypuła, CEO Semcore, opowiedział nam o tym, jak rozwinąć agencję SEO. Wniosek? Bez strategii biznesowej ani rusz! Prelekcja Marcina to prawdziwa merytoryczna perełka, pełna wartościowych polecajek książkowych. 
 • Bartek Gajdzis, E-com Marketing Expert – OBI, rzucił nam trochę światła na to, jak budować duże brandy i dlaczego marka ma znaczenie. Bartek pokazał nam również, jak realnie branding może wpływać na SEO. Warte zanotowania!
 • Mateusz Sękara, Head of SEO Morele.net, pokazał nam bardzo ciekawe porównanie pracy SEO-wca w agencji kontra in-house. Uświadomił nam kilka kwestii, których często nawet możemy nie zauważać na co dzień. Osobiste doświadczenie, wnioski z każdej sytuacji i decyzji to coś, co wyróżnia prezentację Mateusza i jego podejście! 
 • Radosław Rubiński, Head of SEO Vestigio, pokazał, jak odpowiednia komunikacja może być kluczem do sukcesu, zwłaszcza w kontekście biznesowym, jeśli chcemy osiągnąć swoje cele. 
 • Paweł Wołoszyn, SEO Konsultant, pokazał imponujące case study z branży medycznej, na które czekaliśmy wszyscy. Inspiracje i wnioski zanotowane!

Drugi dzień prelekcji to z kolei potężna dawka merytorycznej wiedzy na temat SEO, afiliacji i contentu. Co się działo we wtorek? 

 • Marcin Zygmunt, Founder Incredible Results, odkrył przed nami tajniki parasite SEO, pokazując niesamowite wyniki na bazie swoich działań. Prezentacja Marcina to nie tylko imponujące case study, ale także ogrom wiedzy i doświadczenia, z których można się wiele nauczyć.
 • Agnieszka Surówka, Content Manager Trust Luna, rzuciła perspektywę contentową na działania SEO i link building, pokazując, jak (świadomie i nieświadomie) dopasowujemy swój biznes do użytkownika i dlaczego powinien być w centrum naszych działań. A dlaczego? Bo wyniki nie kłamią.
 • Michał Woroniecki, Founder Publikacja.com, pokazał bardzo ciekawe case study swoich portali contentowych i ich niesamowity sukces. Prezentacja Michała to mocny konkret, z którego można zaczerpnąć sporo inspiracji. 
 • Mateusz Rzetecki, SEO&CM Director K2 Precise, opowiedział o parasite SEO, odkrywając trochę swojego know-how i, jakże cennej, perspektywy Google na te działania. Ciekawie, konkretnie i wartościowo!
 • Kajetan Mazur, Afiliant, kontynuował temat parasite i przedstawił swoje tajniki utylizacji treści za pomocą m.in. Reddit czy LinkedIn. Wniosek? Utylizacja treści jest kluczem do sukcesu w SEO. 

Prelekcje to nie wszystko

Konferencja jednak to nie tylko wartościowe prelekcje, ale także sesje mastermind, które okazały się doskonałym miejscem na wymianę doświadczeń i pogłębianie wiedzy w praktycznych aspektach naszej pracy. Uczestnicy mieli okazję do szczerej dyskusji o swoich wyzwaniach i sukcesach, co pozwoliło na znalezienie praktycznych rozwiązań i inspiracji  do działań. Dobrych pomysłów nigdy dosyć! 

A to wszystko zwieńczone rozrywką w kasynowym stylu, chilloutem na basenie i SPA. Nie mogło również zabraknąć terenowej gry, która była doskonałą okazją do integracji, grywalizacji i… dobrej zabawy!

Dawid Walczyk, CEO Trust Luna

Co dalej? 

Wszystkie te elementy razem stworzyły wyjątkową atmosferę, która wyznacza nowe standardy dla branżowych spotkań. Sukces konferencji był nie tylko wynikiem starannie przygotowanego programu, ale także zaangażowania i entuzjazmu uczestników. Wszyscy wyszliśmy z tego wydarzenia wzbogaceni o nowe kontakty, wiedzę i niezapomniane wspomnienia, które z pewnością będą inspirować do kolejnych innowacyjnych działań w przyszłości.

Zakończenie Projektu SEO jest tylko początkiem nowego rozdziału w naszej branży. Już teraz nie możemy się doczekać przyszłych spotkań, które będą kontynuować tradycję twórczej wymiany i nieformalnych spotkań, budujących silne, profesjonalne wspólnoty. Do zobaczenia na kolejnej konferencji!

Author Photo
Agnieszka Surówka

Content Manager w Trust Luna. Content marketing to dla niej okazja, by łączyć kreatywną moc słowa z analizą danych. W pracy ceni sobie dobrą organizację i pracę zespołową. Z marketingiem jest związana od 2018 roku, gdzie zaczynała w obszarze SEO. Prywatnie miłośniczka fotografii, jogi i górskich wędrówek.

Zobacz również

Not indexed, money wasted. ...
Indeksacja artykułów i linków w kontekście pozycjonowania stron internetowych jest wyzwaniem – zwłaszcza w dynamicznym środowisku Google. Choć przedstawiony case nie jest d...
Czytaj więcej
semKRK#22 BIG: Trust Luna n...
29 maja nasz zespół odwiedził Kraków, aby wziąć udział w semKRK#22 BIG. W malowniczej scenerii Starej Zajezdni spotkali się entuzjaści marketingu z całej Polski. Był to dzi...
Czytaj więcej
Relacja z konferencji „Kult...
Zbliżamy się do końca relacji z Kulturalnie o SEO, ale… last but not least: czyli jak rankować na pierwszym miejscu, czym jest współczesny PR i jak na tym wszystkim budować...
Czytaj więcej
KONTAKT

Gotowy na współpracę?

Niezależnie od tego, czy szukasz sposobu na poprawę widoczności Twojej marki w internecie, chcesz zwiększyć ruch na swojej stronie, czy potrzebujesz skutecznych strategii contentowych i link buildingowych – jesteśmy tu, aby pomóc.
Wypełnij formularz
  Trust Luna
  UL. FRANCISZKA BARCZA 50G/99,
  10-685 OLSZTYN

  NIP: 7393981405
  REGON: 524774322
  Copyrights 2023 - Wszelkie prawa zastrzeżone
  Zarejestruj sięZaloguj się
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram