Profesjonalne doradztwo

KONSULTACJE DZIAŁAŃ OFF-SITE

Podczas pracy nad SEO istotne jest poprawne zoptymalizowanie swojej strony internetowej. Jednak nie można przy tym zapominać o działaniach zewnętrznych, które określane są jako „off-site”. Ich zadaniem jest przedstawienie Twojej strony jako wartościowej i atrakcyjnej nie tylko dla odbiorców, ale również samej wyszukiwarki Google.

Co zyskasz dzięki poprawnie wykonanej pracy off-site? Przede wszystkim zbudujesz wartościowy profil linków zwrotnych. To między innymi dzięki niemu Twoja strona może zająć wyższe miejsca w wyszukiwarce Google. Oprócz tego prowadzone przez nas działania mogą zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki. Domeny, które dobieramy podczas tworzenia kampanii link buildingowych, będą powiązane z Twoją branżą. Dzięki temu czytelnicy mogą być zainteresowani odwiedzeniem Twojej strony, co przełoży się na większy ruch, a więc i większą bazę potencjalnych klientów.

 

KONSULTACJE DZIAŁAŃ OFF-SITE

Podczas pracy nad SEO istotne jest poprawne zoptymalizowanie swojej strony internetowej. Jednak nie można przy tym zapominać o działaniach zewnętrznych, które określane są jako „off-site”. Ich zadaniem jest przedstawienie Twojej strony jako wartościowej i atrakcyjnej nie tylko dla odbiorców, ale również samej wyszukiwarki Google.

Co zyskasz dzięki poprawnie wykonanej pracy off-site? Przede wszystkim zbudujesz wartościowy profil linków zwrotnych. To między innymi dzięki niemu Twoja strona może zająć wyższe miejsca w wyszukiwarce Google. Oprócz tego prowadzone przez nas działania mogą zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki. Domeny, które dobieramy podczas tworzenia kampanii link buildingowych, będą powiązane z Twoją branżą. Dzięki temu czytelnicy mogą być zainteresowani odwiedzeniem Twojej strony, co przełoży się na większy ruch, a więc i większą bazę potencjalnych klientów.

KONSULTACJE CONTENTOWE

 Działania contentowe to zestaw strategii i praktyk, których celem jest optymalizacja Twojej strony internetowej. Te działania mają na celu poprawę doświadczenia użytkownika, zwiększenie widoczności w wynikach wyszukiwania poprzez content. Do takich działań zaliczamy m.in. tworzenie i optymalizację opisów kategorii, opisów produktów czy wpisów blogowych.

Konsultacje copywritingowe mogą obejmować obszary, skupiające się na efektywności treści, ich skuteczności komunikacyjnej i zgodności z założonymi celami. To porady związane m.in. z audytem treści, przeglądem ich pod kątem skuteczności, spójności, czytelności i zgodności z tonem marki oraz identyfikacja obszarów do poprawy. Weryfikujemy też samą strukturę treści, jakość używanych nagłówków, jak i zastosowanie się do zasad webwritingowych.

Służymy również pomocą w dostosowaniu treści pod kątem optymalizacji pod wyszukiwarki (SEO) oraz możemy zaprezentować wskazówki dotyczące kluczowych fraz, meta tagów i linkowania wewnętrznego. Co więcej, możemy zaproponować Ci pomoc w procesie tworzenia treści, aby wyróżnić markę i przyciągnąć uwagę odbiorców.

 

POSTAW NA DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

W Trust Luna udało nam się zbudować zespół złożony z profesjonalistów, mających kilkunastoletnie doświadczenie w działaniach off-site i on-site. Byliśmy świadkami wielu zmian w świecie SEO, w których czynnie braliśmy udział. Musieliśmy nie tylko bazować na zdobytym wcześniej doświadczeniu, ale też nieustannie śledzić aktualne trendy. Ta praktyka na stałe zagościła w naszym DNA i dzięki niej z sukcesem realizujemy kampanie dla dużych brandów oraz wspieramy małe przedsiębiorstwa w ich rozwoju.

Uwielbiamy wyzwania i żadne zlecenia nie są nam straszne. Nieodłącznym elementem naszej pracy są także burze mózgów, podczas których każdorazowo wypracowujemy najlepsze strategie. Dzięki nim wiemy, jak najefektywniej rozplanować działania, bazując na określonym budżecie.

POSTAW NA DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

W Trust Luna udało nam się zbudować zespół złożony z profesjonalistów, mających kilkunastoletnie doświadczenie w działaniach off-site i on-site. Byliśmy świadkami wielu zmian w świecie SEO, w których czynnie braliśmy udział. Musieliśmy nie tylko bazować na zdobytym wcześniej doświadczeniu, ale też nieustannie śledzić aktualne trendy. Ta praktyka na stałe zagościła w naszym DNA i dzięki niej z sukcesem realizujemy kampanie dla dużych brandów oraz wspieramy małe przedsiębiorstwa w ich rozwoju.

Uwielbiamy wyzwania i żadne zlecenia nie są nam straszne. Nieodłącznym elementem naszej pracy są także burze mózgów, podczas których każdorazowo wypracowujemy najlepsze strategie. Dzięki nim wiemy, jak najefektywniej rozplanować działania, bazując na określonym budżecie.